[wp-story]

Kronika

Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen që trafikuan njerëz

Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen që trafikuan njerëz
11:24 | 14 Nëntor 2020

Tre persona janë arrestuar pasi dyshohet se kanë trafikuar njerëz.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 14:00, në Prishtinë. Si prova materiale, janë konfiskuar katër telefona mobil. Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Tre arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, nën dyshimin e bazuar se të njëjtit janë marr me trafikim të njerëzve. Si prova materiale, janë konfiskuar katër telefona mobil. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera