Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen që trafikuan njerëz

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Tre persona janë arrestuar pasi dyshohet se kanë trafikuar njerëz.

  Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 14:00, në Prishtinë. Si prova materiale, janë konfiskuar katër telefona mobil. Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

  “Tre arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, nën dyshimin e bazuar se të njëjtit janë marr me trafikim të njerëzve. Si prova materiale, janë konfiskuar katër telefona mobil. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Kronika29 Mars 2023
  Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren. Rastin e...
  Kronika29 Mars 2023
  Një grua që ishte duke u trajtuar në QKUK ka vdekur mbrëmë, ku ishte duke u trajtuar në nga data 23 mars....
  Kronika29 Mars 2023
  Pas një mosmarrëveshje, katër nxënës janë rrahur mec vete në Obiliq. Policia njofton se ata kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit...
  Të tjera
  Lajme29 Mars 2023
  Ish-gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu, vlerëson se gjyqtarët dhe prokurorët në Kosovë janë të nivelit evropian. Kryeziu, në Rubikon në Klan...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në qytetin e Kavajës, ku mbetën të vdekur dy 43-vjeçarët Edmond Gosa alias Armand...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri Kurti në emisionin Debat Plus ka folur për vendimin e Gjykatës Kushtetuese pasi e shpalli të pavlefshëm Ligjin për Ndryshimin dhe...
  Sport29 Mars 2023
  I ftuar sonte në emisionin Pressing në Televizionin T7 është Ministri i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku. Ndër tjera,...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Ashtu edhe siç ishin pritshmëritë, makina e parë elektrike turke pritet të jetë një sukses i vërtetë dhe këtë e tregojnë dhe...
  Kronika29 Mars 2023
  Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren. Rastin e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.