[wp-story]

Lajme

Arrestohen tre marokenë në Prishtinë nga Njësia Speciale: Dyshohet se i prenë kokën një personi para një jave

Arrestohen tre marokenë në Prishtinë nga Njësia Speciale: Dyshohet se i prenë kokën një personi para një jave
12:13 | 27 Nëntor 2020

Tre shtetas të huaj janë arrestuar sot afër UBT-së në Prishtinë.

Shtetasit marokenë u kapen nga njësiti EUROFAST pas disa hetimeve intensive në lidhje me një vrasje të ndodhur rreth një javë më parë në Bosnjë.

Burimet e IndeksOnlinet brenda Policisë së Kosovës kanë thënë se arrestimi i tre marokenëve është bërë pasi që ata dyshohen se një javë më parë, ia kishin prerë kokën një personi në Bosnjë.

Ata ndodhen në stacion të policisë dhe janë duke u intervistuar./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera