×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Arrestohen dy të rinj nga Elbasani, dyshohet se shpërndanin drogë në lokalet e natës

  FrontOnline
  23 Shtator 2023

  Dy persona janë arrestuar nga policia e Himarës, pasi dyshohet se shpërndanin drogë në lokalet e natës.

  Personat G. H., 25-vjeçar dhe E. M., 21-vjeç nga Elbasan akuzohen për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikëve”, shhkruan Abcnews.

  Sipas policisë, materialet i kanë kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Italia do të largohet prej Iniciativës kineze Brezi dhe Rruga, ka konfirmuar Qeveria e këtij shteti. Administrata e kryeministres italiane, Giorgia Meloni...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ministria e Shëndetësisë e Rumanisë ka shpallur epidemi të fruthit në nivel kombëtar pas rritjes alarmante të rasteve në të gjithë vendin....
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Presidenti Recep Tayyip Erdogan paralajmëroi Izraelin të mërkurën kundër “ndjekjes së anëtarëve të Hamasit në Turqi”. Dhe nëse Izraeli provon një gjë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar katër ushtarë rusë për krime lufte, për veprimet e tyre ndaj një amerikani gjatë pushtimit...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në organizimin e Ambasadës së Finlandës me rastin e...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, u takua ditën e sotme me Drejtoreshën Rezidente të Programit për Kosovë nga Instituti Republikan...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kosova ka shënuar rënie në renditjen e testit PISA, që mat aftësitë e nxënësve në lexim, shkencë e matematikë. Rezultatet u vlerësuan...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Ganiu dhe Linda drisa po hanin kanë debatuar. Linda i është drejtuar duke i thënë se “kqyre punën tënde”. Kurse Gania i...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Prokuroria Themelore e Prishtinës ka nisur hetimet rreth një rasti që dyshohet se ka ndodhur në fshatin Bresje të Fushë Kosovës. Një...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.