[wp-story]

Kronika

Arrestohen dy persona në Mitrovicë, u rrahën pas një mosmarrëveshje pronësore

Arrestohen dy persona në Mitrovicë, u rrahën pas një mosmarrëveshje pronësore
11:23 | 06 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje pronësore janë rrahur, raporton Front Online.

“Rr. Driton Veliu, Mitrovicë 05.10.2020 – 20:17. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje pronësore, janë rrahur në mes vete. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, është thënë nga PK./Front Online/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera