Kronika

Arrestohen 23 persona

Arrestohen 23 persona
08:44 | 18 Shtator 2020

Brenda një dite në rrugët e Kosovës janë shkaktuar 22 aksidentet trafiku me dëme materiale dhe 16 me të lënduar.

Për 24 orë Polica e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 209 tiketa trafiku. Ndërsa 833 persona janë gjobitur shkak i mos respektimit të masave mbrojtëse ndaj COVID-19.

Për periudhën 24 orëshe policia arrestoi 23 persona dhe 18 të tjerë i dërgoi në mbajtje.

 

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera