Kronika

Arrestohen 21 persona nga Policia e Kosovës

Arrestohen 21 persona nga Policia e Kosovës
08:58 | 17 Shtator 2020

21 persona të dyshuar janë arrestuar nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit.

12 prej tyre janë dërguar në mbajtje, kurse dy të tjerë në vuajtje të dënimit.

Të gjitha arrestimet kanë të bëjnë me vepra të ndryshme penale.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera