Kronika

Arrestohen 15 persona nga Policia e Kosovës

Arrestohen 15 persona nga Policia e Kosovës
10:17 | 06 Korrik 2020

Në disa raste të ndryshme i është dashur të ndërhyjnë pjesëtarëve të Policisë së Kosovës në orët e fundit.

Kësisoj nga Policia e Kosovës janë arrestuar 15 persona.

Lexo Edhe:
Ambasadorja finlandeze kritikon ashpër kosovarët: Askujt s’po i intereson për koronavirusin
Shtatë prej tyre janë dërguar në mbajtje, kurse një në vuajtje të dënimit.

Të gjitha këto raste kanë të bëjnë me vepra të ndryshme penale.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera