Lajme

Armend Zemaj falenderon mjekët për punën e jashtëzakonshme që po bëjnë gjatë Pandemisë

Armend Zemaj falenderon mjekët për punën e jashtëzakonshme që po bëjnë gjatë Pandemisë
16:14 | 27 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka falenderuar mjekët të cilët po punojnë pa pushim në këtë kohë Pandemie.

“Ata po punojnë çdo orë, çdo ditë për ne, ata nuk pushojnë as gjatë vikendeve dhe ne sot e ndamë vikendin për t’i vizituar, falenderuar dhe për t’i motivuar për të vazhduar tutje” shkruan Zemaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Në këto ditë kur të gjithë po përballemi në mënyra të ndryshme me pandemin, ne po përpiqemi të jemi krah i fortë dhe shume falemnderues ndaj mjekëve dhe infermiereve. Ata po punojnë çdo orë, çdo ditë për ne, ata nuk pushojnë as gjatë vikendeve dhe ne sot e ndamë vikendin për t’i vizituar, falenderuar dhe për t’i motivuar për të vazhduar tutje.#Bashkëmëtëfuqishëm
#QeveriaHoti

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera