×
 • Vip
 • Vip

  Arjan Konomi u përgjigjet komenteve për pamjen e tij në videon virale të TikTok-ut

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Arjan Konomi është larguar nga ekranet këtë periudhë dhe aktualisht ndodhet me pushime duke vizituar shumë vende të botës, eksperiencë të cilën ai e ndan dhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

  Disa ditë më parë ai publikoi një video në TikTok, ku ndante momente nga takimi i tij me Shane Sali, kryetar i bashkisë Shepparton, Victoria, Australi.

  Në sektorin e komenteve, njerëzit vërshuan me komente dhe teori për pamjen e Arjanit, duke përmendur vendimin e tij për të mbajtur flokët të thinjur, ngjyrën e lëkurës, nëse vuan nga ndonjë sëmundje, teorinë konspirative e një klonimi, ose të dikujt “që mund ta ketë ngrënë” gazetarin.

  E së fundmi, Arjani ka zgjedhur të reagojë mbi këto komente. Me anë të një postimi në Instagram, opinionisti sqaron se është shumë mirë me shëndet, teksa i falenderon ndjekësit për shqëtësimin e tyre:

  “Tungjatjeta nga Tropical Forest North Australia! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua! Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : “Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time”.

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Vip02 Dhjetor 2023
  “Vëllai i Madh” i ka sjellë shtëpisë një banore të re – DJ Miss Rose, është konkurrentja tjetër e re që iu...
  Vip02 Dhjetor 2023
  “Vëllai i Madh” i ka sjellë shtëpisë dy banorë të rinj– këngëtarët Mirdon Pacolli dhe Ardi Gashi, janë dy konkurrentët që i...
  Të tjera
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka kujtuar ish-presidentin historik Ibrahim Rugova, me rastin e ditëlindjes së tij. “Sot e kujtojmë ditëlindjen...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Njëjtë si Selatin Kaçaniku, mendon edhe ekonomisti Imer Raci. Ai në një prononcim thotë se parat false destabilizojnë tregun e dëmtojnë ekonominë....
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Vullkani Etna, më aktivi në Europë ka shpërthyer sërish. Në videot e publikuara në rrjete sociale, duken pamjet spektatolare të rrjedhjes së...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka takuar John Kerry, të Dërguarin e Posaçëm Presidencial i Shteteve të Bashkuara për çështje klimatike dhe...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Livoç të Gjilanit. I njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje duke u hedhur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.