Vip

Ardhja në festë ishte shumë mbresëlënëse; fustani nuk e frenonte dot gjoksin e saj – FOTO

Ardhja në festë ishte shumë mbresëlënëse; fustani nuk e frenonte dot gjoksin e saj – FOTO
12:56 | 25 Nëntor 2021

Edhe pse gjithçka dukej tip-top në tapetin e kuq, ardhja e saj u shënua nga një fatkeqësi për të cilën shkruan portalet e huaja botërore.

Ylli britanik Tanja Bardsley (40), tentoi pa sukses të rregullonte pjesën e sipërme të fustanit. Sigurisht që ky moment nuk ka munguar nga fotoreporterët…

Tanja ka marrë pjesë në festën e ITV Palooza në Londër dhe me atë rast ka zgjedhur një fustan mini rozë me maune në pjesën e pasme. Gjithçka mund të kishte kaluar pa u vënë re, nëse ylli i realitetit televiziv “The Real Housewives of Cheshire” nuk do të “përpiqej” në makinë duke u përpjekur të vendosë gjoksin e saj në fustan.

Mirëpo, së bashku me pjesëmarrësit e tjerë në reality show, ajo dukej pa të meta në tapetin e kuq./FrontOnline/

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera