×
 • Sport
 • Sport

  Arbnor Muja shënon super gol për Antwerpin

  FrontOnline
  04 Tetor 2023

  Antwerp ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Shakhtar Donetsk.

  Ishte Arbnor Muja i cili realizoi në minutën e tretë të ndeshjes një gol shumë të bukur.

  Cilësi, gatim dhe shpërblim
  Nga Rubrika
  Sport06 Dhjetor 2023
  Bayern Munich është i interesuar për mbrojtësin e Aston Villas, Clement Lenglet. Lojtari aktualisht është i huazuar te Villa nga Barcelona dhe...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Burime të shumta në Itali pohojnë se pronarët e Romës po mendojnë të zgjasin kontratën e Jose Mourinhos dhe mund të takohen...
  Sport06 Dhjetor 2023
  Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thumbuar dy ish-yjet e Ligës Premier dhe aktualisht ekspertët e Sky Sports, Gary Neville dhe...
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka vizituar sot Komunën e Vushtrrisë, ku së bashku me Kryetarin Ferit Idrizi, kanë...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Zëvendëskryeministri i vendit, Besnik Bislimi, bashkë me ambasadorin gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, kanë marrë pjesë në “Konferencën mbi Migrimin dhe efektet...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Profesori i Mjedisit, Sami Makolli ka alarmuar lidhur më prerjen në masë të madhe të pyjeve. Duke kritikuar vendimin e Qeverisë për...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeff Hovenier tha të mërkurën se fushatat e dezinformimit posaçërisht kundër grave dhe grupeve tjera të margjinalizuara në...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal  Elbert Krasniqi, ka thënë se nga raportimet në media, kanë kuptuar se qytetarë nga Komunat e...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Pas ndërprerjes së transmetimit si rezultat i një problemi teknik, tani mund të shihni të gjithë materialin në kanalin 1 që nuk...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.