Sport

Arbnor Muja nuk ka të ndalur, shënon gol tjetër për Antwerpin

Arbnor Muja nuk ka të ndalur, shënon gol tjetër për Antwerpin
14:27 | 22 Janar 2023

Arbnor Muja është thjesht i pandalshëm në Belgjikë, raporton FrontOnline.

Futbollisti nga Kosova po kalon momente brilante me Royal Antwerpin.

Sot, ylli mitrovicas ka shënuar tjetër gol për belgët.

Në minutën e 29-të, ish-futbollisti i Dritës ka shënuar për epërsinë 2:0 të Antwerpit.

Ndryshe, Muja iu bashkua Antwerpit në verë nga Drita./FrontOnline/

Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj

Të tjera