Vip

Arbana Osmani me dedikim emocional për ditëlindjen e të birit

Arbana Osmani me dedikim emocional për ditëlindjen e të birit
16:10 | 19 Tetor 2021

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, ka ditë feste sot.

Ajo ka postuar disa fotografi me djalin e saj, Diellin, ku e ka uruar për njëvjetorin e lindjes.

Arbana zgjedhi fjalët më të mira dhe bëri një dedikim emocionues.

“Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish. Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, shkroi Arbana.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera