[wp-story]

Lajme

Arban Abrashi nuk i rrespekton masat e marra nga Qeveria “Hoti” për coronavirus

Arban Abrashi nuk i rrespekton masat e marra nga Qeveria “Hoti” për coronavirus
21:08 | 27 Dhjetor 2020

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për shpalljen e zgjedhjeve të jashtëzakonshme bëri që partitë politike ta fillojnë fushatën para kohe.

Ndonëse vendi po përballet me pandeminë Covid -19, në takimet që po marrin pjesë edhe zyrtarët e Qeverisë “Hoti”, nuk po respektohen masat e marra nga kjo Qeveri.

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Arban Abrashi, ka shpërndarë disa fotografi në rrjetin social “Facebook”, ku shihet bashkë me simpatizantët e LDK-së të cilët nuk kanë vendosur maska mbrojtëse për parandalimin e COVID-19.

Nga vendi i ngjarjes. LDK vazhdojmë 🙌🙌#ldkkalaepamposhtur

Posted by Arban Abrashi on Sunday, December 27, 2020

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera