[wp-story]

Lajme

Anulohen fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 qershor

Anulohen fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 qershor
18:43 | 18 Qershor 2020

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se janë anuluar fluturimt e datës 19, 20 dhe 21 qershor.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, ANP’ja ka lutur udhëtarët që për të dhëna shtesë të kontaktojnë me kompanitë ajrore.

“Ju informojmë se fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 Qershor 2020, janë anuluar. Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore”, thuhet në postim.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera