×
 • Vip
 • Vip

  Anita drejtuar Kaderit: Po s’krijove raporte e aleanca, të pret një lojë e vështirë (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Opinionistja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj, i ka dhënë disa këshilla mbi lojën banores më të re, Kaderit.

  Anita e ka paralajmëruar Kaderin për lojë të vështirë, nëse nuk krijon raporte me të banorë të tjerë, ose aleanca.

  “Kur futesh banore e re në këtë pikë të lojës, është normale të pritesh kështu, sepse ata kanë një muaj që rrinë aty dhe bëjnë strategji e lojë. Ti s’ke arritur të ndërtosh raporte akoma me askënd aty brenda, nëse mendon të vazhdosh kështu, ta kesh parasysh që loja jote do të jetë e vështirë”, ka thënë Anita.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Komandanti i KFOR-it, Ozkan Utulas, tha se trupat e NATO-s kanë marrë masa të nevojshme për t’iu përgjigjur çdo lloje dhune të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, dhe homologia e saj sllovene, Tanja Fajon, duan të promovojnë integrimin e shpejtë të Ballkanit Perëndimor...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Arsimit Arbërie Nagavci për shkak të rezultatit të dobët...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi. Politikanja...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Sonte para objektit të Shtëpisë së Kulturës “Xheladin Kurtaj” në Kaçanik, janë ndezur qirinj në kujtim të Liridona Ademajt, e vrarë në...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi ka shpërndarë një video lidhur me protestën që po zhvillohet – në kërkim të drejtësisë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.