[wp-story]

Sport

Anglia dyfishon epërsinë, Vojvoda shënon autogol

Anglia dyfishon epërsinë, Vojvoda shënon autogol
21:26 | 10 Shtator 2019

Një autogol i Mërgim Vojvodës ka bërë që të dyfishohet epërsia e Anglisë.

Goli i tretë për anglezët erdhi në minutën e 38-të.

Ekipi i Kosovës protestoi ashpër me këtë rast, pasi Valon Berisha ishte shtrirë në fushë, ndërsa anglezët vazhduan lojën që shpiu në gol.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera