×
 • Lajme
 • Lajme

  Anëtari i LDK-së i reagon deputetit të VV-së: Mefail hipokriti, prej cilës banesë e ke shkru statusin për mish e meze

  FrontOnline
  11 Korrik 2024

  Kryetari i Forumit Rinor të LDK-së, Paris Guri, ka reaguar ndaj deklaratës së deputetit të VV-së, Mefail Bajqinovci, i cili ka thënë se ata që s’janë gëzuar se Kosova ka siguruar bukën për sivjet, duket se janë mësuar me mish e meze.

  Guri e ka quajtur hipokrit deputetin e VV-së dhe e ka pyetur se nga cila banesë e ka shkruar statusin, meqë në deklarimin e pasurisë Bajqinovcit i figurojnë dy banesa dhe një shtëpi.

  “Mefail hipokriti, prej cilës banesë e ke shkru këtë status, prej te parës a të dytës a ndoshta prej shtëpisë së vikendit, se zakonisht te këto shtëpitë e vikendit shkon mishi me meze!

  HIPOKRITA!”, ka shkruar Guri

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Lajme13 Korrik 2024
  Ragmi Mustafi nga Partia për Veprim Demokratik, njëherësh këshilltar i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi, ka folur për Front Online lidhur me zgjedhjet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Zëvendësministri i Drejtësisë, Blerim Sallahu, ka thënë se arratisjet nga burgjet ka pasur edhe në të kaluarën dhe se mund të ketë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Korrektues i Kosovës (ShKK), Ismail Dibrani, ka thënë se dy të arratisurit nga burgu, Faton Hajrizi dhe...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Ministria e Infrastrukturës, Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor ka bërë të ditur se ka marrë masa idhur me qarkullimin e automjeteve në vend...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Një depo nafte është përshirë nga zjarri në rajonin juglindor rus të Rostovit, pas një sulmi ukrainas me dronë mëngjesin e 13...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryetari aktual i Bujanocit, Nagip Arifi edhe pas mbajtës së zgjedhjeve të 3 qershorit, thotë se nuk janë mundësitë që shqiptarëve t’iu...
  Kronika13 Korrik 2024
  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në fshatin Popolan të Suharekës. I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, vizitoi për ngushëllime sot familjen Dehari në fshatin Sllupçan të Kumanovës. I shoqëruar nga ministra...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, u takua me kryeministrin e ri britanik Keir Starmer javën e kaluar në samitin e NATO-s në Uashington,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.