Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Andi i tregon Stresit detaje nga biseda e tij me Vedatin: I thashë ke mungesë informacioni për Kejsin

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Andi, kanë pasur një bisedë rreth mesazhit të Kejsit për rep artistin dhe mendimet e Vedatit karshi kësaj historie dashurie.

  Andi i ka treguar Stresit, bisedën që ai kishte me Vedatin, brenda të cilës ai e kishte këshilluar komedianin që të kishte kujdes dhe të mos paragjykonte lidhjen e rep artistit me Kejsin.

  “I kam thënë ‘ke mungesë informacioni të historisë, ke të drejtë të mendosh sepse është një kohë shumë e shkurtër dhe nuk e keni pasur mundësinë ta njihni njëri-tjetrin”, ka thënë Andi pos tjerash.

  Për më shumë detaje rreth kësaj bisede interesante, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

   

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu...
  Vip21 Mars 2023
  Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende. Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten...
  Vip21 Mars 2023
  Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka thënë se sonte vet kryeministri Albin Kurti, e ka pranuar vet se i ka ofruar palës...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit. Një koment edhe Kristi...
  Vip21 Mars 2023
  Arbëri “prime-n” e kaluar i ka reaguar ashpër Kiarës për moskujdesin e saj ndaj Luizin. Sonte ai e ka komentuar sërish këtë....
  Vip21 Mars 2023
  Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme,...
  Vip21 Mars 2023
  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.