[wp-story]

Lajme

Amerikanët takojnë Veliun dhe Abrashin e LDK-së

Amerikanët takojnë Veliun dhe Abrashin e LDK-së
15:37 | 17 Dhjetor 2019

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu është takuar sot me zyrtarë të Ambasadës Amerikane në Prishtinë.

Bashkë me Veliun në takim ishte edhe zyrtari tjetër i lartë në LDK, Arban Abrashi, shkruan Indeksonline.

Një nga temat e takimit mësohet se ka qenë koalicioni i mundshëm me Lëvizjen Vetëvendosje dhe ngecja në mosarritjen e marrëveshjes me partinë e Albin Kurtit.

Reporteri.net ka tentuar të marrë një përgjigje nga Abrashi për t’i pyetur për temën e takimit, por që ai nuk i është përgjigjur thirrjeve telefonike.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera