[wp-story]

Lajme

Ambasada e Kosovës në Itali ka një njoftim të rëndësishëm për kosovarët

Ambasada e Kosovës në Itali ka një njoftim të rëndësishëm për kosovarët
13:18 | 31 Dhjetor 2020

Ambasada e Kosovë në Itali para pak çastesh ka dalë me një njoftim të rëndësishëm.

Në njoftim thuhet se me rastin e festive të Fundvitit, Ambasada e Republikës së Kosovës në Romë do të jetë e mbyllur më 1, 4, 6 dhe 7 Janar të viti 2021.

Pra, nga kjo kohë, Ambasada nuk mund të kryen shërbime për qytetarët tanë.

NJOFTIMTë nderuar bashkëqytetarë,Ju njoftojmë se me rastin e Festave të Fundvitit, Ambasada e Republikës së Kosovës…

Posted by Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali on Thursday, December 31, 2020

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera