[wp-story]

Lajme

Albin Kurti bën homazhe te varrezat e dëshmorëve në Gjilan

Albin Kurti bën homazhe te varrezat e dëshmorëve në Gjilan
17:28 | 11 Janar 2020

Një delegacion i Lëvizjes Vetëvendosje i prirë nga kryetari Albin Kurti ka bërë sot homazhe te varrezat e dëshmorëve në Gjilan me rastin e përvjetorit të vrasjes së dy dëshmorëve të kombit, Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha.

Po ashtu, Kurti së bashku me deputetë të Kuvendit dhe zyrtarë e aktivistë të qendrës së VV-së në Gjilan kanë bërë vizitë edhe te familjet Mala e Berisha.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera