[wp-story]

Lajme

“Albin dhe Glauk – Mos lejoni që me duart tuaja të vijë PDK në pushtet”

“Albin dhe Glauk – Mos lejoni që me duart tuaja të vijë PDK në pushtet”
16:41 | 15 Janar 2020

Analisti politik, Arben Ahmeti, ka reaguar pas ndodhive të fundit të bëra nga ana e LDK-së dhe Vetëvendosjes.

Përmes një shkrimi në facebook, Ahmeti ka kërkuar nga Albin Kurti dhe Glauk Konjufca që ta zbatojnë vullnetin e popullit.

Ahmeti në porosinë e tij kërkon nga Kurti dhe Konjufca, që mos të lejojnë që me duart e tyre të vijë PDK në pushtet.


Albin dhe Glauk

Zbatojeni vullnetin e popullit. Mos e zvarritni te ardhmen e ketij vendi.

Mos i rideshperoni te deshperuarit sepse nuk e meriton ky popull.

Mos e lejoni qe me duart tuaka te vije PDK ne pushtet.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera