×
 • Vip
 • Vip

  Aktori i njohur shqiptar konfirmon se është infektuar me COVID-19

  FrontOnline
  18 Qershor 2020

  Aktori i njohur, Florian Binaj, është testuar për COVID-19 dhe ka rezultuar pozitiv, shkruan Gazeta Sinjali.

  Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori i “Portokallisë” përmes një postimi në rrjetin social Facebook, i cili njoftoi se është vetizoluar edhe para testmit dhe do të qëndrojë i vetizoluar deri të shërohet.

  Binaj tha se nuk ka asnjë simptomë dhe shpreh keqardhje që do të mungojë në “Portokalli” gjatë kësaj kohe.

  “Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19
  Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19. U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të karantinës. Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë”, ka shkruar ndër të tjera aktori.

  COMODITA, aset kontribues në Kosovë
  Nga Rubrika
  Vip06 Dhjetor 2023
  Olta Gixhari ka uruar Kiarën dhe Luizin pas lajmit se do të bëhen prindër për herë të parë. Aktorja ka zbuluar ditën...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Denny Laine, këngëtar-kitarist, kompozitor dhe bashkëthemelues i grupeve Moody Blues dhe Wings, ka vdekur në moshën 79-vjeçare, transmeton FrontOnline. Gruaja e Laine,...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Nicolas Cage, një nga aktorët më të suksesshëm të brezit të tij, është duke përgatitur largimin e tij të madh nga kinemaja....
  Të tjera
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, është takuar të martën me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj. Presidentja...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar sërish për vrasjen e Liridona Ahmetaj. Ai ka reaguar ashpër kundrejt deklaratave të ndryshme që...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Paneli i Gjykatës së Apelit të Gjykatës Speciale në Hagë më 14 dhjetor do ta shqiptojë aktgjykimin në rastin e Salih Mustafës....
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump tha se, nëse ai kthehet në pushtet në vitin 2025, ai nuk do të jetë diktator "përveç...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Parashkrimi i numrit të madh të lëndëve, vazhdon të jetë sfida kryesore në sistemin e Drejtësisë. Këtë e theksoi hulumtuesi i lartë...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Takimi i kryeministrit Albin Kurti me njësitin elitar të Policisë së Kosovës më 15 nëntor përfundoi pa sukses. Pas këtij takimi, ky...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.