Vip

Aktori i njohur i jep fund lidhjes së dashurisë?

Aktori i njohur i jep fund lidhjes së dashurisë?
20:52 | 19 Maj 2022

Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë pas gati dy vitesh lidhje.

“Minka është beqare tani”, një burim për People të mërkurën, duke shtuar se ajo ka pasur “qëndrimin më të mirë” në lidhje me ndarjen.

“Ajo është shumë e lumtur. Ajo do të preferonte të ishte beqare sesa të humbiste kohën e saj me djalin e gabuar”, vazhdoi burimi i tyre.

Një tjetër burim i afërt me Kelly, 41, dhe Noah, 38, konfirmoi për publikimin, “Ata janë ndarë për një kohë”.

Dyshja filluan të takoheshin në vitin 2020. Atëherë një burim i brendshëm i tha People në atë kohë se, “Ata janë shumë të lumtur. Është një marrëdhënie shumë serioze”.

Një vit më pas, prezantuesi i “The Daily Show”, Noah investoi 27.5 milionë dollarë në një rezidencë në Bal Air për çiftin, e cila kishte gjashtë dhoma gjumi, tetë banja të plota dhe tre gjysmë banjo, të gjitha me pamje nga malet Santa Monica dhe Oqeani Paqësor.

Një burim i tha People në kohën e blerjes, “Ata po bëjnë plane për një të ardhme së bashku, dhe kjo është një marrëdhënie shumë e qëndrueshme. Ata kanë kaluar kohë mes brigjeve gjatë vitit të kaluar dhe kishin kërkuar një vend në LA si çift”.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera