[wp-story]

Bota/Rajoni

Aktori i njohur amerikan kërcen vallen e Tropojës në mes të emisionit

Aktori i njohur amerikan kërcen vallen e Tropojës në mes të emisionit
22:35 | 16 Dhjetor 2019

Vallja e Tropojës është një ndër kërcimet popullore më të bukura shqiptare, e duket se është edhe kërcimi i preferuar i aktorit të njohur amerikan, Jamie Foox.

I ftuar në emisionin “The Late Show” të Stephen Colbert, aktori është futur duke kërcyer, me shami në dorë, vallen e Tropojës, ndërsa ftoi në valle edhe drejtuesin e emisionit.

Një moment i bukur që u prit mirë edhe nga publiku në studio.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera