Lajme

Aksioni i Policisë me mëngjes në Pejë, konfiskon armë!

Aksioni i Policisë me mëngjes në Pejë, konfiskon armë!
08:39 | 29 Shtator 2020

Në orët e hershme të mëngjesit, Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në qytetin e Pejës, dhe fshatrat përreth.

Si rezultat i kësaj janë konfiskuar armë, bëjnë të ditur të IndeksOnline.

Ndërkohë që aksioni që lidhet edhe me kontrabandë po vazhdon edhe më tej.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera