[wp-story]

Bota/Rajoni

Aksident tragjik, makina përplas për vdekje 7-vjeçaren

Aksident tragjik, makina përplas për vdekje 7-vjeçaren
12:43 | 26 Shkurt 2021

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë-Peshkëpi, ku ka humbur jetën një shtatëvjeçare.

Sipas policisë, vajza e mitur ka vdekur në vend të ngjarjes.

Drejtuesi i mjetit me iniciale E.Sh. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./tvklan

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera