Kronika

Aksident trafiku në Viti, lëndohen gjashtë persona

Aksident trafiku në Viti, lëndohen gjashtë persona
10:20 | 23 Janar 2023

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti ka ndodhur mes dy veturave mbrëmjen e së dielës në Viti.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se në aksident janë përfshirë dy vetura me ngasës meshkuj.

“AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME/Viti 22.01.2023 – 21:30. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore kanë pësuar dy ngasësit dhe katër pasagjerë”, thuhet në raportin e PK-së.

Sipas Policisë të njëjtit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera