[wp-story]

Kronika

Aksident trafiku në Dragodan

Aksident trafiku në Dragodan
13:53 | 29 Maj 2020

Një aksident i lehtë trafiku ka ndodhur pak më parë te rrethi në Dragodan.

Ndërsa në vendin e ngjarjes shihet të kenë dal edhe njësiti i zjarrfikësve, për të pastruar rrugën e cila ishte e mbushur nga xhamat e thyera të veturës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera