[wp-story]

Kronika

Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar
18:34 | 13 Gusht 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut. Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka përuar lëndime trupore, shkruan Gazeta Express.

Rastin për Gazetën Express e kas konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 15:10 policia është informuar për një aksident në fshatin Dobrushë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një kamion. Një person ka pësuar lëndime të lehta trupore”, ka thënë Rugova./Front Online /

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera