Kronika

Aksident trafiku mes një motoçikletë dhe veture në Prizren

Aksident trafiku mes një motoçikletë dhe veture në Prizren
10:35 | 18 Korrik 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një motoçikletë dhe veture pasditen e së shtunës. Nga ky aksident është lënduar një person dhe se i njëjti është dërguar për tretman mjkësor në Spitalin e Prizrenit.

Aksidenti siç njofton policia ka ndodhur në rrugën “Hoqë e Qtetit” Prizren.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar motoçikletën, është aksidentuar me një veturën qe drejtohej nga i dyshuari mashkull kosovar i cili është kyçur në rrugë në mënyrë të pasigurtë. Si pasoj e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera