[wp-story]

Kronika

Aksident Poklek, gjashtë persona të lënduar

Aksident Poklek, gjashtë persona të lënduar
18:56 | 16 Gusht 2019

Policia e Kosovës njofton se sot rreth orës 15:40 në rrugën Komoran–Drenas, gjëgjësisht në fshatin Poklek ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve në lëvizje. Bëhet e ditur se si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore kanë pësuar gjashtë persona.

Muajt e fundit aksidentet në vend janë shtuar. Ka pasur edhe raste kur kanë përfunduar me fatalitet.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera