[wp-story]

Kronika

Aksident në Veternik, vetura përplaset me një kamion mallrash

Aksident në Veternik, vetura përplaset me një kamion mallrash
16:11 | 05 Shtator 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në lagjen Veterrnik, ku një veturë është përplasur me një kamion mallrash.

Policia e Kosovës ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes, mirëpo ende nuk raportohet për të lënduar.

Si pasoj e këtij aksidenti dhe punimeve në rrugë janë krijuar kolona të gjata.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera