[wp-story]

Kronika

Aksident në Skenderaj, të lënduarit në gjendje të rëndë

Aksident në Skenderaj, të lënduarit në gjendje të rëndë
21:04 | 17 Janar 2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera