[wp-story]

Kronika

Aksident në Skenderaj – Policia konfirmon se ka persona të lënduar

Aksident në Skenderaj – Policia konfirmon se ka persona të lënduar
20:53 | 14 Janar 2020

Tre persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ilaz Kodra” në Skenderaj.

Raportohet se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura,.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.
“Tre persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti i ndodhur në rrugën “Ilaz Kodra” në Skenderaj, ku janë të përfshira dy vetura në aksident”, tha Zahiti.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera