[wp-story]

Lajme

Aksident në Shupkovc, tre djemë dhe dy vajza dërgohen në spital

Aksident në Shupkovc, tre djemë dhe dy vajza dërgohen në spital
11:43 | 22 Shkurt 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Shupkovc të Mitrovicës.

Policia ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura me targa civile, ku si pasojë e përplasjes, lëndime kanë pësuar tre djemë dhe dy vajza.

Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga njësia e trafikut rajonal.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera