Lajme

Aksident në rrugën Prishtinë–Fushë Kosovë, lëndohen dy persona

Aksident në rrugën Prishtinë–Fushë Kosovë, lëndohen dy persona
13:21 | 07 Gusht 2020

Sot rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një kamioni, ku si pasojë e kësaj janë lënduar dy persona, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor.

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Baki Kelani, me rastin po merret Njësiti i Trafikut Rrugor.

Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete

Të tjera