[wp-story]

Kronika

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person
13:52 | 16 Janar 2020

Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër.

Në aksident ishin të përfshira dy automjete.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës, raporton Lapsi.al./Front Online/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera