Kronika

Aksident në Prizren, lëndohet një fëmijë

Aksident në Prizren, lëndohet një fëmijë
09:54 | 13 Shtator 2021

Policia e Kosovës  ka njoftuar se një fëmijë është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në Prizren.

“Ka ndodhur një aksident trafiku ku të përfshirë ka qenë një automjet i udhëtarëve dhe një këmbësor. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull fëmijë i cili pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi. Rasti në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./FrontOnline.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera