[wp-story]

Kronika

Aksident në Prishtinë, përplaset autobusi me një veturë

Aksident në Prishtinë, përplaset autobusi me një veturë
10:02 | 05 Nëntor 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ilir Konushevci” në vendin e njohur “te Plepat” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirësh një autobus dhe një veture, si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar kolona të gjata trafiku, shkruan Insajderi.

Policia dhe ndihma e shpejt ka dalur në vendin e ngjarjes ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera