Kronika

Aksident në Obiliq, dy fëmijë goditen nga një automjet

Aksident në Obiliq, dy fëmijë goditen nga një automjet
19:13 | 09 Dhjetor 2022

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në Obiliq.

Para pak momentesh, dy fëmijë janë goditur nga një automjet, duke i lënë të shtrirë për tokë.

Nga fotografitë që ka siguruar Gazeta Express, kuptohet që ndihma mjekësore tashmë ka arritur në vendngjarje.

Deri tani nuk dihet për gjendjen e tyre shëndetësore.

Front Online ka kërkuar konfirmim edhe në Policinë e Kosovës për rajonin e Prishtinës, por deri në publikimin e artikullit nuk ka marrë përgjigje.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera