[wp-story]

Lajme

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, minibusi del nga rruga

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, minibusi del nga rruga
13:07 | 13 Shtator 2019

Një aksident ka ndodhur para disa minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër rrugës për Lipjan.

Në fotografitë e dërguara nga një lexues në Front Online, shihet se një minibus ka devijuar dhe është rrokullisur skaj rrugës.

Sipas lexuesit, policia tashmë ka arritur në vendin e ngjarjes dhe nuk raportohet për të lënduar.

Front Online do t’iu mbajë të informuar.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera