[wp-story]

Kronika

Aksident në Gllarevë, vetura godet një fëmijë

Aksident në Gllarevë, vetura godet një fëmijë
14:20 | 24 Tetor 2020

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Pejë Prishtinë, saktësisht në fshatin Gllarevë të Klinës.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, një fëmijë rreth moshës 10 vjeçare është goditur nga një veturë.

Klina info merr vesh se në vendin e ngjarjes kanë dalur policia , ndërsa i lënduari, që është në gjendje të rëndë, është dërguar në spital.

 

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera