Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Aksident në dalje të Prishtinës, lëndohen dy persona

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një aksident trafiku ka ndodhur sot paradite në dalje të Prishtinës. Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona.

  Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për FrontOnline  se aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 10:30.

  Saktësisht ky aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin që gjendet në dalje të Prishtinës, në drejtim të Fushë Kosovës.

  “Sot rreth orës 10:30 në rrethrrotullimin që gjendet në dalje të Prishtinës, në drejtim te Fushë Kosovës”ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve (dy vetura dhe nje autobus)”, thonë nga Policia duke bërë me dije se janë lënduar dy persona.

  Ahmeti, ka deklaruar se me rastin po merret njësiti i trafikut./FrontOnline/

  Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme29 Mars 2023
  Gjykimi ndaj Pjetër Shalës në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, ka vazhduar me dëgjimin e dëshmitares së dytë të...
  Lajme29 Mars 2023
  Me dyshime dhe shumë të panjohura – kështu i shohin familjarë të personave të zhdukur gjatë luftës në Kosovë zotimet e udhëheqësve...
  Lajme29 Mars 2023
  Në Ministrinë e Mbrojtjes, nesër duke filluar nga 09:00, do të mbahet konferencë për media nga ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj dhe...
  Të tjera
  Lifestyle29 Mars 2023
  Pavarësisht nëse i kaurdisni për t'i shtuar në një skuqje ose duke bërë një recetë pice me pak karbohidrate, specat janë një...
  Lajme29 Mars 2023
  Vlora Çitaku, nënkryetare e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka shkruar kritikuar Qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ka thënë se Qeveria është...
  Lajme29 Mars 2023
  Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, po merr pjesë në Konferencën e Dialogut të Tranzicionit të Energjisë në Berlin 2023. Ajo atje ka...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Lulzim Rafuna do të marrë pjesë në takimin e Bordit të Forumit Investiv të Odave të...
  Lajme29 Mars 2023
  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton se e mbështetë marshin për drejtësi që organizohet këtë të diel. Me anë të një postimi...
  Lajme29 Mars 2023
  Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka kritikuar kryeministrin Kurti për qëndrimet e tij karshi politikës. Pacolli tha për Front Online...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.