Kronika

Aksident mes dy veturave në fshatin Baran të Pejës

Aksident mes dy veturave në fshatin Baran të Pejës
10:05 | 03 Gusht 2022

Një person ka pësuar lëndime trupore pas një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave në fshatin Baran të Pejës.

Policia njofton përmes raportit se aksidenti mes dy veturave me drejtues meshkuj ka ndodhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës.

Përveç të lënduarit, janë shkaktuar edhe dëme materiale.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera