[wp-story]

Kronika

Aksident i rëndë trafiku në Veternik

Aksident i rëndë trafiku në Veternik
17:09 | 14 Janar 2020

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në Prishtinë.

Saktësisht në Veternik dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën, ku edhe kanë pësuar dëme të mëdha materiale.

 

Për fat të mirë si pasojë e këtij aksidenti nuk pati persona të lënduar.

 

Në vendin e ngjarjes arritën ekipet emergjente të cilat edhe u morën më pas me rastin./Indeksonline/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera