Kronika

Aksident i rëndë trafiku në mes të kryeqytetit

Aksident i rëndë trafiku në mes të kryeqytetit
09:51 | 09 Korrik 2020

Dje në rrugën “Agim Ramadani”, në kryeqytet ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave e ku të lënduar kanë mbetur 5 persona, raporton Front Online.

Policia ka dhënë detaje për këtë rast.

“Rr. Agim Ramadani, Prishtinë 08.07.2020 – 11:09. Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar katër meshkuj dhe një femër që të gjithë kosovarë. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor”, është bërë e ditur në raport. /Front Online

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera