[wp-story]

Kronika

Aksident i rëndë në Valbonë, 5 të lënduar

Aksident i rëndë në Valbonë, 5 të lënduar
17:47 | 18 Gusht 2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta në parë në hyrje të luginës së Valbonës, ku dy automjete janë përplasur. Sipas informacioneve, si pasojë e aksidentit 5 persona, identiteti i tyre ende nuk bëhet i ditur, kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera