[wp-story]

Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Gjilan

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Gjilan
18:30 | 25 Shtator 2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Gjilan.

Sipas një fotografie të dërguar nga një sinjalizues, në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura dhe një kamionetë.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një person. Gazeta Sinjal mëson se personi ka marrë lëndime të lehta trupore.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera